NFC hodnocenky Google
Chcete skokově zvýšit počet recenzí své restaurace, kavárny, či baru? Získejte každý měsíc nové recenze svého podniku aniž byste utratili za online reklamu.

Novinky v portfoliuJak vytvořit odkazy pro sledovaní profilů na sociálních sítích

Lidé na vaše profily na sociálních sítích klikají, ale mnozí z nich se pravděpodobně neodebírají nebo nesledují. Ukážu vám několik drobných triků, které můžete udělat s adresami URL svých profilů na sociálních sítích a které vám pomohou proměnit více lidí ve sledující nebo odběratele. Proměníme tyto odkazy na odkazy „auto-follow“ nebo „auto-subscribe“, které uživatele po kliknutí vyzvou ke sledování nebo odběru.

Read More

3D tisk – návod na určení a řešení problémů česky

Pokud se snažíte zlepšit kvalitu svých 3D tištěných dílů, můžete s tímto průvodcem začít. Sestavil jsem překlad a rozsáhlý seznam nejčastějších problémů s 3D tiskem spolu s nastavením softwaru, které můžete použít k jejich vyřešení. Nejlepší ze všeho je, že průvodce využívá rozsáhlou sbírku reálných obrázků, aby bylo možné každý problém snadno identifikovat při zkoumání vlastních 3D vytištěných dílů. Tak se do toho pusťte!

Zdroj: https://www.simplify3d.com/resources/print-quality-troubleshooting/

Read More

Otesánek

Krátká hororová povídká. Za oknem dětského pokojíku panovalo nejisté a chmurné počasí. Venku se začalo rychle stmívat a temně modré mraky se tiše shlukovaly až …

Read More

Syndrom vědomí

Scifi povídka, kterou jsem napsal, když mi bylo asi tak sedmnáct. Myslím, že to bylo někdy v roce 2003. Tenkrát jsem byl nadšenec do vědeckofantastické fikce a dost jsem četl. Tak mě jednou napadlo proč taky něco nenapsat. Takže pokud čtenář dovolí, popřeji mu příjemnou četbu.

Read More