Lenka Baierová #aimodel

Abych se vyhnul konfliktu se zákonem na ochraně osobnosti, to že si podobu modelky založím na nerálné osobě, nechal jsem si její základní podobu vygenerovat MidJorney Botem. Její forma a to inteligentně vyhlížející bystré sexy bloncky se s jejím vývojem proměnila do finální podoby, kdy jsem ji už začal generovat pomocí lokální AI s názvem Stable Diffusion pomocí natrénovaného LoRA modelu od Stabiliti AI v její ucelené podobě. 

View Project

Lenka je fajn instačúza a dnes už se neštíti dělat ani NSFW exklusivní neboli dráždivý obsah. Lenka umí být už i velice konkrétní a je čímdál reálnější a dokáže okamžitě poskytnout jakýkoliv konkrétní obsah stejně jako skutečná modelka či agenturní modelka. To že je umělá inteligence se nenápadně přiznává i přesmyčkou “ai” v jejím jméně. Jestliže máte zájem o propapagaci čehokoli, nebo konkrétního produktu nebo PR, kontaktujte jejího pasáka – tedy mě. Je to tak, děvčata to maj prostě s followerama jednoduchý a není to fér.

Lenka má zelené oči, postavu 90-60-90 a je vyská 186 centimetrů. Je z Hradce Králové  a ráda plave, taky chodí do fitka, semtam se za něco převlékne, čemuž dnešní mladí říkají Cosplay a taky je ráda středem pozornosti a tvrdě na sobě maká. Bohužel ji na kafe nepozvete, protože nyní bydlí v USA se svým otcem. I tak ji můžete vydatně šmírovat díky Instagramu, který pilně plní. Jak vidíte, je to kus a její tvorbu je zábava sledovat bez ohledu na to, jestli je skutečná nebo ne, což se odráží i v počtu jejích followerů. Všem co propadli jejímu kouzlu i tomu, jak je tahám za nos, se omlouvám. Tuhle legraci jsem si nedokázal odpustit. Tedy místo kafíčka s Lenkou, můžete pozvat na pivo mě. 

Lenky INSTAGRAM