EAGLE REKLAMNÍ AGENTURA

Tak tady jsem strávil tři roky, něco přinesl, něco si odnesl. Eagle neboli Orelreklama je reklamní agentura z Hradce Králové a zaměřuje se spíše na návrh a samotnou výrobu fyzických reklamních prvků. Moje náplň práce byla halavně obalový desighn pro klíčového klienta. Nicméně věnoval jsem se všemu, co bylo potřeba, takže nebyl problém vyskočit si na “labutě” a jít lepit, sem tam se mi pod ruce dostala i nějaká příjemná kreativní práce. Samo, že bylo občas nutný udělat i téhle firmě nějaký “ksicht”.

View Project

3D grafika reaktorové vlajky v 3DS Max, tak aby simulovala vlajku vlající ve větru s tehdy cool voronoi triangulací. Proč vlající vlajka. Slogan, který vymyslel “kolega” a to říká “Lítáme v tom s vámi”. Použito jako úvodka na facebookových stránkách.

Billboardy s prvky 3D Reklamy, které jsme měli u tenisových kurtů. Snažil jsem se vytvořit něco originálního a reklamní nosič přispůsobit místu jeho působení.

Eagle - Orelreklama - Billboard s prvky 3D reklamy
Eagle - Orelreklama - Billboard s prvky 3D reklamy
PF Eagle - Reklamní agentura - 2D grafika

V Eaglu jsem získal spoustu zkušeností a podílel se na všech projektech jako designér a to i včetně realizace. Každopádně díky Jiřímu Koptovi, šéfovi Eaglu, jsme dorazil tyto projekty,