logo O NÁS PORTFOLIO KONTAKT HRY d3arts.cz — Grafické a výtvarné studio
english česky


Webdesign a tvorba www

Moderní webdesign a webové prezentace jsou neoddělitelnou součástí každé prosperující či nově začínající firmy. Je to nejlevnější a nejefektivnější způsob reklamy. Vaše stránky vás mohou nejen zviditelnit, vytvořit vaši prestiž, ale mohou také vydělávat. Je ověřeno, že návštěvníci prezentace si udělají názor na váš web během první dvacetiny sekundy a důvěryhodnost vašich stránek je dána především jejich vzhledem. Design a kreativita se díky našim službám stanou Vaší nejúčinnější zbraní!

Co děláme:
  • poradíme vám
  • vždy originální grafický návrh
  • navrhneme jednotný vizuální styl
  • naprogramujeme a postavíme web
  • zřídíme váme ideální hosting a doménu
  • zredigujeme či vymyslíme obsah a texty
  • nový web podpoříme vlastním provozem
  • SEO a propojení se soc. sítěmi
  • přidáme flash animace a artwork

Základní analýzou zjistíme vaši představu o projektu, jeho cílech a cílové skupině. Na základě našich zkušeností a znalostí spolu najdeme způsob, jak určených cílů společně dosáhnout a také za jakou cenu. Touto analýzou tak dojdeme k určení přibližné struktury webu a náročnosti prací. Pokud je zadavatel nebo objednatel zkušenější, ví, že pokud sám vypracuje strukturu webu dle svých představ sníží nejen svoje náklady, ale celý proces tvorby webu podstatně urychlí. Dalším důležitým tématem je rozpočet zákazníka. Na základě těchto informací vám pak zpracujeme celou nabídku a její přesnou kalkulaci.

banerw
zpět na hlavní stranu vpřed
kolmice

This is alternative content.

Nějaké otázky?
kondiciogram
Visit our Vimeo page Visit our facebook pages Visit our YouTube channel Visit our Instagram feed
Novinky
29.04.2017
Příští týden na sobotu 6.května proběhne v Jindřichově Hradci Biák - festival studentských filmů a to první ročník. Právě naše studio má na tomto festivalu screening experimentál. dok. filmu Jednoletá Zahrada.
29.04.2017
Příští týden na sobotu 6.května proběhne v Jindřichově Hradci Biák - festival studentských filmů a to první ročník. Právě naše studio má na tomto festivalu screening experimentál. dok. filmu Jednoletá Zahrada.
Návštěvy
Celkem291475
Měsíc2305
Dnes17
line
designd3arts.cz hostingWeb4u.cz
levybox
pravybox