logo O NÁS PORTFOLIO KONTAKT HRY d3arts.cz — Grafické a výtvarné studio
english česky


Fotografické služby a Digitalizace

Fotografie a grafika se stala nedílnou součástí našeho života, protože jde o nenahraditelný sdělovací prvek. Je velmi silným nástrojem, bleskurychlým tvůrčím prostředkem. Představte si, vidíte např. náměstí plné lidského hemžení. Kdybyste ho chtěli někomu popsat slovy, mohli byste o něm mluvit donekonečna, ale stejně byste se nikdy nepřiblížili k tomu, co vám řekne právě fotografie.

Co děláme:
  • Reportážní fotografii
  • Produktovou fotografii
  • Ateliérové akty
  • Portrétní fotografii
  • Digitální retuš
  • Digitalizace VHS na DVD
banerfoto

Naší fotoapaturou založené na přístrojích Canon EOS 40D a Nikon D80 včetně softwaru Adobe Master Collection CS4 jsme schopni realizovat nemožné. Také nabízíme digitalizaci starých kinofilmů prostřednictvím profesionálního filmového scaneru Nikon Super Coolscan 4000 ED pracujícím do rozlišení 4000 dpi. Ceny těchto služeb stanovujeme na základě vaší poptávky a rozsahu práce. Hodinová sazba za tyto služby činí 500 Kč za hodinu. Za dvouhodinové modelingové nebo portrétní fotografování v ateliéru si účtujeme 1500 Kč, v exteriéru 1000 Kč + doprava (9 kč za km). Také nabízíme pronájem fotoateliéru v Jihlavě v ulici Komenského 25 (v centru města) v ceně 500 Kč za 2 hodiny. Uvedené ceny jsou bez 20% DPH. Pro objednávku těchto služeb využijte kontaktního formuláře.

zpět na hlavní stranu
kolmice

This is alternative content.

Nějaké otázky?
kondiciogram
Visit our Vimeo page Visit our facebook pages Visit our YouTube channel Visit our Instagram feed
Novinky
16.04.2017
Mnohé se událo. V nejbližší době vám ukážeme novou verzi našeho e-shopu postaveném na systému Nette a také začínáme dlouhodobě spolupracovat na poli grafiky s reklamní agenturou Eagle z Hradce Králové.
16.12.2016
Účastníme se veřejné soutěže o logo města Liberec, pořádané Czechdesign. Jelikož už nám nic nebrání pochlubit se s naší prací na vizuální identitě města, celou práci naleznete zde
Návštěvy
Celkem251772
Měsíc2498
Dnes122
line
designd3arts.cz hostingWeb4u.cz
levybox
pravybox