logo O NÁS PORTFOLIO KONTAKT HRY d3arts.cz — Grafické a výtvarné studio
english česky

Kalibrace monitorů

Monitor je nedílnou součástí skoro každého počítače. Bohužel většinou se na něm při pořizování počítačové sestavy velmi šetří. Lidé si tak často pořizují nějaký neznačkový monitor, který je v nabídce zpravidla nejlevnější. Jenže na jeho parametrech velmi záleží. Většinu monitorů lze kalibrovat. I docela levný monitor může zobrazit dobré výsledky, jeli správně nastavený a sladěn s grafickou kartou počítače. Nezapomínejme na prodejce monitorů, kteří záměrně navyšují sytost barev monitoru, aby se lépe prodávaly. Hlavním důvodem kalibrace monitoru je předejít chybné interpretaci barev při výstupu tiskem, což může autorovi způsobit vážnou finanční ztrátu či soudní nebo rozhodčí spor.

Dosáhnete:
  • Správné interpretace barev monitoru
  • Správné interpretace barev grafické karty
  • Snížení jasu monitoru a zvětšení kontrastu
  • Snížení spotřeby elektrické energie
  • Seřízení více monitorů na jednom počítači
  • Zvýšení výkonu grafické karty

Nabízíme službu kalibrace monitorů - vytvoření ICC profilu pomocí spektrofotometru X-Rite Monaco Optix XR či HP Eye-One Gretagmacbeth a to na systémech Windows 2000, XP a Vista. Pomocí našich zařízení sladíme váš monitor a vytvoříme jeho unikátní ICC profil, což vám umožní nejlepší možné zobrazení barev, jakého je dotyčný monitor schopen. Tento profil je pak vložen do systému a funguje ve všech aplikacích. Monitor se vždy kalibruje na místě, kde je používán a to vzhledem k okolnímu osvětlení místnosti.

baner
zpět na hlavní stranu vpřed
kolmice

This is alternative content.

Nějaké otázky?
kondiciogram
Visit our Vimeo page Visit our facebook pages Visit our YouTube channel Visit our Instagram feed
Novinky
30.07.2017
S naším známým jihlavským kulturistou, Jindrou Musilem, natáčíme vlog sérii krátkých videí pro Youtube
16.04.2017
V nejbližší době vám ukážeme novou verzi našeho e-shopu postaveném na systému Nette a také začínáme dlouhodobě spolupracovat s reklamní agenturou Eagle Hradec Králové.
Návštěvy
Celkem275745
Měsíc2145
Dnes16
line
designd3arts.cz hostingWeb4u.cz
levybox
pravybox