Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/25535/virtual/www/fotoin/index.php:1) in /data/web/virtuals/25535/virtual/www/fotoin/index.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/25535/virtual/www/fotoin/index.php:1) in /data/web/virtuals/25535/virtual/www/fotoin/index.php on line 2
Virtuální prohlídky v mapách Google pro váš podnik!

NÁŠ TÝM

...
Petr Chroustovský

“Mohu hrdě prohlásit, že dělám skutečně skvělou věc, která opravdu funguje.”

Petr Chroustovský, CEO d3arts.cz
Dobrý fotograf Google

...

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

...
  • Získáte nové zákazníky

Pokud se máte čím pochlubit pochlubte se. Virtuální prohlídka je perfektní způsob, jak ukázat potenciálním a nesmělým zákazníkům interiér vaší firmy a to ihned v době, kdy hledají službu nebo produkt, který právě vy nabízíte.

  • Vylepšíte svou prezentaci

Pokud vás budou potenciální zákazníci hledat, virtuální prohlídka se zobrazí vedle výsledků vyhledávání jako "Prohlédnout interiér" a zcela jistě je osloví. Panoramatické prohlídky jsou integrovány nejen do výsledků vyhledávání Google, Google map, či firemního profilu na Google+, ale mohou být součástí i www stránek, dají se integrovat do sociálních sítí jako je facebook. Vaše online firemní prezentace bude mít širší dosah. Umožníte svým zákazníkům nahlédnout do atmosféry a prostředí vaší firmy s využitím známé navigace Street View. Do své firemní prezentace na Googlu přidáte vysoce kvalitní fotografie.

  • Na všech zařízeních

Virtuální prohlídka Google Street View funguje bezproblémově na všech moderních platformách. Kompatibilita s Android, Apple, iPhone, iPad, Windows a dalšími platformami. Možnost prohlédnout váš interiér se objeví také v navigaci Google Maps. Každý kdo vlastní telefon je váš potenciální zákazník.

  • Jednorázová platba

Zaplatíte pouze jednou kompletní nafocení, pořízení a umístění virtuální prohlídky a sady profesionálních fotografií ve službách Google. Žádné další poplatky se této služby již netýkají. Služba není zadarmo. Férová tržní hodnota Business View v Mapách Google stojí:

6686 CZK za zakázku do 9 panoramatických snímků,
12035 CZK
za 10 až 15 panoramatických snímků
20059 CZK pro firmu s 16 až 30 panoramatickými snímky

Za své služby jsme povinni účtovat poplatek, protože poskytování služeb bezplatně nebo za výrazně nižší sazbu není povoleno. Tedy 749 CZK za jeden krok v prohlídce, první tři kroky jsou povinné (3m před vstupem z ulice do firmy, 1m před vstupem, 1m za vstupem). Ceny jsou určovány podle kurzu EUR. Jsou uvedeny s DPH, jsme plátci DPH. Konečnou cenu vám sdělíme po prohlídce vašich prostor přímo na místě. Jde o jednorázovou platbu, prohlídka pak bude fungovat trvale a na pořád. Virtuální prohlídka a nafocené fotografie jsou ve vašem vlastnictví. Firmě Google jen dáváte svolení s umístěním na Google+, Google Maps a ostatní zdroje.

  • Chci prohlídku své firmy

Zavolejte nám, nebo nám pošlete email Ihned se vám ozveme. Pokud bude mít zájem vše s vámi zdarma prokonzultujeme a dohodneme se na termínu focení vašich prostor. Kontrakt začíná podpisem smlouvy. Protože se jedná o certifikované focení (firmou Google), musí být pořízení fotografií podloženo smlouvou. Jako vlastník musíte prohlídku a fotografie schválit. S tímto krokem vám rádi pomůžeme. Také vám pomůžeme s podporou a zprovozněním stránek Google +, které jsou pro virtuální prohlídku povinné. Publikování trvá přibližně čtrnáct dní po zrealizovaném focení podniku a po uhrazení honoráře. Ihned po realizaci fotografování obdržíte fakturu. Samotné focení trvá v závislosti na jejím rozsahu, většinou však nepřesáhne 2 hodiny, takže nijak výrazně nezasáhne do provozu vaší firmy.

  • Jak probíhá realizace

Nejdříve nafotíme váš podnik pro Google Street View, společně se sadou poutavých fotografií interiéru a exteriéru firmy. Z fotografií vytvoříme působivou virtuální prohlídku. Umístíme nafocené fotografie na Google Mapy, Google+. Pomůžeme vám s vložením virtuální prohlídky na vaše webové stránky. Realizovanou prohlídkou se pochlubíme na našich distribučních kanálech.

Společně s virtuální prohlídkou Google Maps Business View fotíme sadu fotografií bodů zájmu - POI (points of interest) fotografie. Sada 10 POI fotografií je v ceně virtuální prohlídky Google Maps Business View. Tyto fotografie je možné považovat za "reportáž" možností vaší firmy. I když tyto fotografie zahrnují záběry z interiéru, je třeba je odlišit od interiérové fotografie, kterou nabízíme také. Profesionální interiérová fotografie vyžadují více času a příprav při focení.

Fotografie bodů zájmu zahrnují: Čelní pohled na podnik, cedulku s otevírací dobou, detail loga, Akceptace platebních karet, širokoúhlý záběr od dveří směrem dovnitř, širokoúhlý záběr z druhé strany podniku směrem ke dveřím, detail vizitky (pokud neobsahuje osobní údaje), Menu (v restauraci), ocenění, dekorace interiéru, produkty, jídla, prostřený stůl (jeli k dispozici). V hotelech se fotí také interiérová fotografie pokoje a koupelny, čelní a šikmý pohled na exteriér, detail recepce. Interiérová fotografie sekcí hotelu, např. posilovna, wellness, restaurace, bar. Při focení hotelů, škol, školek a zdravotnických zařízení nesmí být na fotografiích lidé.

Je dobré také vědět, že fotíme podniky po celém Královéhradeckém kraji a kraji Vysočina (dopravu nepočítáme). Cena zahrnuje kompletní nafocení, zprovoznění virtuální prohlídky včetně asistence. Cena je konečná a jednorázová (žádné další platby). Vy jste vlastníky všech práv a licencí na zhotovené dílo. Když budete potřebovat Vaši firmu přefotit, máte u nás 20% slevu. Panoramatické snímky fotíme na nejvyšší možnou kvalitu – jednotlivé snímky mají rozlišení 36 Mpix.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

....

V tomto krátkém filmu uvidíte, jak vidí Google Business View uživatelé.

NAVŠTIVTE NÁS

...

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

i  Odpovíme jak jen to bude možné, přesto ale raději volejte.

KONTAKTNÍ INFORMACE

...

Fotíme v celé ČR

Naši kancelář naleznete nás v druhém poschodí Podnikatelského centra na Hradecké 1152, Hradec Králové. Působiště v Jihlavě je U píkskovny 6, 58605 Jihlava. V kraji Vysočina a Královéhradeckém kraji dopravu nepočítáme. Mimo tato hlavní působiště našeho zájmu stojí doprava 9 Kč/km. Můžete nás navštívit, rádi vám zdarma poskytneme bezplatnou konzultaci a poskytneme vám všechny důležité informace o službě.

Adresa

  • Podnikatelské centrum, kancelář 202
  • Hradecká 1152
  • 500 03, Hradec Králové

Telefon: (+420) 775 613 933

Mail: info@d3arts.cz

IČ:87220474 | DIČ:CZ840319437 | d3arts.cz

Poznejte nás lépe!

Najdete nás na sociálních sítích

facebook

I tam lze dát virtuální prohlídku

d3arts.czfotoIN

Zaujměte zákazníky pomocí Business View integrovaných do vyhledávání a map Google. Vylepšete prezentaci své firmy pomocí dokonalé 360º virtuální prohlídky. Je to jednoduché, rychlé a cenově dostupné řešení!

Naše firmy

d3arts.cz

d3arts.cz

IČ:8722047
DIČ:CZ8403194371

TV-Puls

TV-Puls

IČ:01665812
DIČ:CZ9006163276

Kontakty

A: Podnikatelské centrum, kancelář 202 Hradecká 1152, 500 03 Hradec KrálovéČeská republika

A: U pískovny 6, 58605 Jihlava
Česká republika

M: (+420)775 613 933M: (+420) 603 477 523

info@d3arts.cz

Dobrý fotograf Google