logo O NÁS PORTFOLIO KONTAKT HRY d3arts.cz — Grafické a výtvarné studio
english česky

Cena kalibrace monitorů

Nebudou vás tolik bolet oči po prosezených nocí u počítače. Milovníci interaktivních her si mohou dopřát větší požitek z hraní. Fotografové se nemusí obávat nepřesných výsledků při úpravách svých děl na počítači. Vlivem rapidního snížení svítivosti displeje dosáhnete úspory energie. Vaše zařízení bude pracovat přesněji. Správným nastavení Gamma křivky se zvýší výkon grafické karty, jelikož signál, který posílá do monitoru, se nemusí přepočítávat.

Co požadujeme:
  • Správně nainstalovaný monitor
  • Je nutné administrátorské heslo
baner

Neneseme žádnou záruku za kalibraci monitoru a jeho nastavení, pokud se po kalibraci změní: Ovladače a nastavení grafické karty počítače, grafická karta bude vyměněna za jinou, nastavení monitoru bude změněno, ovladače monitoru budou přeinstalovány, monitor bude vyměněn za jiný, operační systém bude přeinstalován nebo pokud monitor nebyl správně nainstalován uživatelem.

Pokud dojde k nutné instalaci monitoru námi, účtujeme si smluvní cenu za jednu jeho úspěšnou instalaci. Mějte také na paměti, že provozní stárnutí monitoru má na správnou interpretaci barev vliv. Kalibrací lze docílit nejvěrnějšího podání barev, jakého je daný monitor schopen. Je-li gamut nedostatečný, to jest barevný rozsah monitoru, nemusí se ani po kalibraci zobrazovat všechny barvy správně, i když kalibací se barevnost displeje přiblíží ideálu nejvíc, jak je to možné. Cena kalibrace je 500 Kč za monitor + doprava (9 kč za km), uvedené ceny jsou bez DPH.

zpět na hlavní stranu zpět
kolmice

This is alternative content.

Nějaké otázky?
kondiciogram
Visit our Vimeo page Visit our facebook pages Visit our YouTube channel Visit our Instagram feed
Novinky
12.02.2018
Nejsme mrtví pouze přezaměstnaní a proto nám bohužel nezbývá čas na sebeprezentaci. Také čistíme naše diskové prostory, takže starší zakázky již nestáhnete, jak jste byli zvyklí. Také nás již nenajdete ve staré kanceláři v HK v Podnikatelském centru. Fungujeme již čistě virtuálně... zatím.
Návštěvy
Celkem371016
Měsíc3203
Dnes83
line
designd3arts.cz hostingWeb4u.cz
levybox
pravybox